Isıtma ve Soğutma Sistemlerinin Gerçekleştirilmesi

Isıtma ve Soğutma Sistemlerinin Gerçekleştirilmesi

İlk isteğiniz ısıtma ve soğutma sistemleri için doğru çözümleri, akılcı yaklaşımlar ile her koşulda temin ediyoruz. Isıtma ve soğutma sistemleri isteklerinizi irdeleyip sizi optimum sisteme yönlendiriyoruz.

Uzman mühendis kadromuzla, tüm mühendislik hesaplarını gerçekleştirip, sorunsuz ve yüksek verimli projeler üretiyoruz. Tedarik ilkelerimiz ve kalite politikamız çerçevesinde, sizin için sadece en iyi ürünleri seçiyoruz. Sistem ekipmanları için, uzman satın alma yaklaşımı ile imalatçılardan özel bağlantılar yapıyor, maliyetleri en aza indiriyoruz.

Devreye alma sonrasında, tesisatlarınızın satış sonrası garanti, bakım ve servislik hizmetlerini de gerçekleştiriyoruz.

Isıtma sistemleri temel anlamda pek çok farklı gruba ayrılabilir. Yaşadığımız dönemde doğalgaz ya da farklı yakıt tipleriyle veya elektrikle çalışan ısınma sistemlerine rastlanabiliyor. Katı yakıtlı ısınma araçlarının yavaş yavaş geri plana ulaşmasıyla beraber modern kombilerin kullanımı artmış oldu. Artık radyatörlü ısıtma sistemlerine ya da hava kanallı ısıtma sistemlerine hemen hemen her binada rastlayabiliyoruz.

İşletmeler için ısı pompası, VRV klima tesisatı ya da fan coil sistemi fazlasıyla cazip görünüyor. İklimlendirme çalışması yapılacak olan meskenin ya da işletmenin ölçülerine, hacmine, çevre uygunluğuna ve verim oranına bağlı olarak farklı bir ısıtma sistemi tercih edilebilir. Seçim yaparken dikkat edilen unsurların başında ise verimlilik ilk sırada gelir. İklimlendirme sistemleri temelde en uygun fiyata en sağlıklı ve en yüksek verimli ısıtmayı sunabilmek üzerine tasarlanmıştır.

Bize Ulaşabilirsiniz

Tüm proje, görüş ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz!

×