Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Şimşekler Mühendislik Olarak Ne Yapıyoruz?

Kurulduğumuz günden bu yana, işimizi olabildiği en iyi şekilde yaparak, kendimizi durmadan geliştirerek ve müşterilerimize verdiğimiz sözleri tutarak, içinde bulunduğumuz sektörü olumlu yönde dönüştürmek üzere var gücümüzle çalışıyoruz. Geniş hizmet yelpazemizi çalışan çeşitliliğimiz ile beraber destekliyor, gücümüzü çalışanlarımızın işlerini sevmelerinden ve firmalarına bağlılıklarından alıyoruz.

Söz verdiğimiz ve hedef edindiğimiz değişimin odağına çalışanlarımızı, onların sağlık ve güvenliğini yerleştiriyor, bütün paydaşlarımız ile güç birliği içerisinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını taahhüt ettiğimiz şekilde yaşam bulduruyoruz.

Faaliyetlerimizi uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı ile yürütüyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz her alanda yenilikçi işlere imza atarak evrensel rekabet ilkeleri içinde kalıcı olmayı ve adım adım büyümeyi öncelikli buluyoruz.

20

Yılı Aşkın Sektör Tecrübesi

NEDEN ŞİMŞEKLER MÜHENDİSLİK?

Hizmette Kalite
Farkı

Misyonumuz

Misyonumuz, sizin istediğiniz ve ihtiyacınız olan hizmeti tam olarak anlayarak mükemmel bir şekilde uygulamak. Tecrübelerimizden yararlanarak her aşamada mükemmeli hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Şimşekler Mühendislik olarak vizyonumuz, hizmetleri uygun fiyata sunmak ve şirket portföyümüze sürekli olarak yeni hizmet türleri ekleyerek daha geniş kitlelere ulaşmaktır.

ŞİMŞEKLER MÜHENDİSLİK NELER YAPTI?

Teknoloji & Tecrübenin Birleşimi

100 %

Kaliteli Ürünler

1282 +

Tamamlanan Proje

2456 +

Mutlu Müşteri

100 %

Memnuniyet

×